logo

Як виміряти цифрові маркетингові зусилля Вашої компанії

logo

Як виміряти цифрові маркетингові зусилля Вашої компанії
Вивчіть кілька показників для оцінки цифрового маркетингового успіху. Всякий раз, коли ви вкладаєте гроші в маркетингову діяльність для вашої компанії, будьте готові, щоб виміряти віддачу від інвестицій. Деякі аспекти цифрового маркетингу, як і інші методи прямого маркетингу, наприклад, брендінг території, піддаються кількісній оцінці, що дозволяє легше його відстежувати і оцінювати вірогідність успіху в порівнянні з тавруванням або іншими, показниками, які менш легко піддаються кількісній оцінці методів маркетингу. Оцінюючи, наскільки добре виконується ваші цифрові маркетингові заходи, ви можете порівняти їх з іншими підходами і вибрати ті, швидше за все, щоб допомогти вашій компанії досягти своїх цілей.
Встановити контрольні показники
Для того щоб дізнатися, чи був ваш цифровий маркетинг кампанії успішним, вам потрібно знати початкову точку. Набір тестів на основі поточної цифрової присутності. Вивчіть статистику трафіку вашого сайту, загальне число відвідувань веб-сайту, унікальних відвідувачів веб-сайту, показник відмов і часу на сайті. Це гарна ідея, щоб записати цю статистику протягом трьох місяців, а потім взяти середнє значення чисел. Це середнє значення може бути використано в якості орієнтира. Потім ви можете оцінити успіх ваших цифрових кампаній, наскільки добре вони поліпшили кожен з цих показників.
Поважайте свій ранг
Оцінка пошуку є критично важливою. Чим краще ранжування вашого сайту, тим більше трафіку ви будете залучати, тому що люди використовують пошукові системи, як правило. Кілька компаній надають статистику рейтингу сайту на безоплатній основі. Перед початком цифрових маркетингових кампаній, зверніть увагу поточний ранг вашого сайту і позиції на популярних пошукових системах. Виміряйте ту ж статистику після завершення кампанії. Якщо ранг покращився, ваша кампанія, ймовірно, отримає більше потенційних клієнтів.
Кількість відвідувань
Іншим важливим показником для оцінки успіху цифрової маркетингової кампанії трафік або відвідування вашого сайту. Вивчіть шаблони відвідувачів, використовуючи інструменти, які прийшли з вашого сайту  або один з багатьох інструментів, доступних з основних пошукових систем, які можуть бути додані до вашого сайту. Чим більше відвідувань сайту, тим більше шансів, що ви повинні будете отримати потенційних клієнтів або продажів, тому збільшення відвідувань є позитивним знаком.
Коефіцієнти конверсії
Коефіцієнти перерахунку є важливими для відстеження показників для цифрових маркетингових кампаній. А перетворення свинцю заходи кампанії покоління за кількістю відвідувачів, розділене на кількість висновків, отриманих на свинцевою формі захоплення на сайті. А продажу заходи кампанії, скільки відвідувачів придбали щось з веб-сайту. Обидві метрики пропонують розуміння того, наскільки добре ваш сайт переконує людей, щоб прийняти важливий крок дій сказати так на Вашу пропозицію з продажу.
Прибуток на інвестиції
Стандартна формула для розрахунку повернення інвестицій є загальний обсяг продажів за вирахуванням вартості маркетингу, поділена на вартість рекламної кампанії.

Оставить комментарий

*

logo
logo